Hizmetlerimiz
Ndata Bilişim Hizmetleri

Bilgi İşlem Danışmanlığı

Bilgi İşlem Danışmanlığı
9863
 Bilgi İşlem Danışmanlığı
Bilgi İşlem Danışmanlığı

Bilgi İşlem Danışmanlığı İzmir


Destek & Bakım Danışmanlığı​

Bilgi İşlem, bir kurumun verilerini ve bilgisini saklayan, işleyen ve ayrıştıran bölümüne denir. Bilgi işlem aynı zamanda bilgisayar vb. Cihazlarla gerçekleştirilen işlemlerin düzenli bir biçimde yürütülmesi anlamına da gelmektedir.

Herhangi bir yazılım ürününün, işletmelerde sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanılması için gerekli fizibilitenin yapılarak uygun olan alt yapıyı seçmek, Bu konuda sistem analizi yaparak, tasarım, uyarlama ve son olarak, sistem kurulumu sonucunda işletime geçiş desteği gibi çalışmaların ,planlanması ve yürütülmesi denilebilir,

Bilgi işlem anlamında alınan danışmanlık hizmeti; Her sektörün, her işletmenin kendine özgü bir yapıya sahip olduğundan yola çıkışla, teknolojinin bu anlamda tüm artılarından yararlanarak, işletmenin verimliliğini arttıracak gerekli bilişim araç, gereç ve hizmetleri sunmalıdır.

Ndata Bilişim ekibi ,firmalara, iş süreçlerini optimize etmeleri ve hızlandırmalarını sağlayan kurumsal çözüm önerileri sunarak, verimlilik artışı sağlamaya odaklanmıştır.


-Kullanılan teknolojiye özel destek ve gerektiği taktirde üçüncü firmalarla görüşülüp iş akışının devamı için sorunların çözümü yapılır.

-Özellikle birden fazla bilgisayar adeti olan işletmelere orta ve uzun vadede birçok avantaj sağlayan bu hizmetimiz ile, müşteriler bilgisayar altyapısı için aylık ödeyeceği tutarı sabit tutup farklı alanlara yatırım yapma şansı bulabilir. Sürprizlerle karşılaşmamak, maliyetleri kontrol altında almak, en güncel yazılımlar ile çalışmak için vazgeçilmez bir hizmettir.

-Bilişim müşteri lokasyonundaki sunucular, masaüstü ve dizüstü bilgisayarlar, xdsl modemler, yazıcılar, ağ bağlantı ara birimleri gibi farklı cihazlara destek verebilir. 

 

 

 

 

HEMEN İLETİŞİME GEÇ